Особливості
Висока пропускна здатність, що підтримує до 700 одночасних клієнтів
Пропускна здатність 3 Гбіт/с, високопродуктивний маршрутизатор для офісних мереж
Потужний VPN із 300 тунелями для філій і віддалених працівників
Ефективне керування смугою пропускання на основі застосунків і користувачів
Багатоканальна WAN-мережа, інтелектуальне балансування навантаження
Керування впродовж усього терміну експлуатації в хмарі Ruijie в будь-який час і в будь-якому місці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet / SFP |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 2.65 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | Нет |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 7 |
| Количество портов SFP/SFP+ | 2 |
| Комплект поставки | маршрутизатор, крепление, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | Нет |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 100-240 В |
| Площадь покрытия | Нет |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 440 x 210 x 43.6 мм |
| Скорость Wi-Fi | - |
| Скорость портов LAN | 2.5 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | 10 Гбит/с |
| Стандарт Wi-Fi | Нет |
| Стандарт скорости Wi-Fi | - |
| Тип | проводные |
| Тип монтажа | стоечный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Нет |
| Цвет | Grey |
| Шифрование Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 21 426 ₴





