HP 250R G10
HP 250R — це тонкий і легкий 15,6-дюймовий ноутбук G10 з готовими до використання функціями корпоративного рівня. Його зручно брати із собою куди завгодно. Потужний процесор Intel, швидка оперативна пам'ять і місткий накопичувач забезпечують високу продуктивність для щоденних завдань.
Гнучке рішення для бізнесу
Сучасний HP 250R має все необхідне, щоб відповідати вимогам динамічної роботи та підвищувати ефективність щодня.
Перевірена надійність
Ноутбук протестований за стандартом MIL-STD, що гарантує відповідність суворим вимогам HP до міцності та довговічності.
Покращений знак безпеки (ESS)
Захистіть дані та мінімізуйте ризики злому або атак завдяки біометричній аутентифікації з ESS.
Екологічність у кожній деталі
Для виготовлення HP 250R G10 використовується паковання зі 100% перероблюваних екологічних матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core 3 100U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| Thunderbolt 5 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1,59 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 360х236х18.6 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 250 |
| Серия процессора | Intel Core 3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,2 - 4,7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 32 533 ₴







