
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607QA-PL006W (90NB16C2-M000P0) Matte Gray ( 10462 )
45 491 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NB16C2-M000P0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Відкрийте для себе сучасні технології штучного інтелекту з ASUS Vivobook S16, ідеальним компаньйоном для повсякденного життя. Цей інтелектуальний, високопродуктивний і захищений ноутбук класу Copilot+ PC стане вам надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах. У ньому поєднується стиль і продуктивність: витончений металевий корпус цього пристрою не тільки привабливий, але й практичний, а процесор Snapdragon X X1 26 100 і місткий акумулятор (час автономної роботи до 32 годин) допомагають ефективно працювати упродовж усього дня. Насолоджуйтеся якісним зображенням на яскравому дисплеї 2.5K 144 Гц, а також захопливим звуком під час відеодзвінка та перегляду потокового відео. ASUS Vivobook S16 — це баланс між продуктивністю та стилем життя, що дає більше можливостей і часу для насолоди повсякденними моментами.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S16 (S3607Q) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Ноутбук Vivobook S16 (S3607Q) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon X X1 26 100 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | Да |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 357х250.7х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 70 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | Adreno |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Операционная система устройства | Windows |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Qualcomm |
| Производитель процессора | Qualcomm |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook S |
| Серия процессора | Qualcomm Snapdragon |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,97 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 45 491 ₴








