Повністю гігабітні порти: П'ять гігабітних портів Автоузгодження забезпечують комутацію до 10 Гбіт/с.
Бюджет PoE 65 Вт: чотири гігабітні порти PoE+, сумісні з 802.3af/at, легко під'єднують і живлять стаціонарні пристрої, як-от IP-камери, точки доступу та IP-телефони, за допомогою одного кабелю. Кожен PoE порт підтримує вихід PoE потужністю до 30 Вт.
Передавання PoE до 250 м: у розширеному режимі відстань передавання PoE досягає 250 м, що ідеально підходить для розгортання камер спостереження на великих територіях.
Автоматичне відновлення PoE: автоматично перезавантажує випали або не відповідають пристрою.
Plug and Play: Просто під'єднайте і працюйте для миттєвого під'єднання без потреби настроювання.
Безшумна робота: Конструкція без вентилятора зменшує споживання енергії та забезпечує безшумну роботу, ідеально підходить для галасливих будинків або підприємств.
Надійна конструкція обладнання: Міцний металевий корпус і конструкція для настільної/настінної кріплення добре підходять для різних середовищ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 65 Вт |
| Входит в комплект | коммутатор, адаптер питания, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 4 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 74.46 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 5 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 99.8 х 98 х 25 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | неуправляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Нет |
| Уровень управления | - |
| Форм-фактор | настольный + настенный |
Информация для заказа
- Цена: 1 887 ₴




