
Крісло для геймерів Cougar Ranger One ( 15688 )
14 878 ₴
- Готово к отправке
- Код: RANGER ONE
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виготовлене з матеріалів преміумкласу, як-от міцна сталева рама та високоякісні компоненти, Ranger One пропонується зі стильним ромбоподібним візерунком, що забезпечує міцність і надає нотку витонченої елегантності. Завдяки підставці, що відкидається, для ніг і рухомій спинці він гарантує чудовий комфорт під час тривалих ігрових сесій.
Ромбуватий візерунок у карту надає нотку вишуканості та забезпечує довговічність крісла.
Зручна бічна кишеня зберігає все необхідне під рукою, даючи змогу вам зосередитися на грі.
Ергономічна підтримка зони голови та попереку усуває напругу та втому, зберігаючи ваш спокій і здоров'я впродовж усієї сесії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 кг г |
| Встроенные механизмы | наклон спинки |
| Каркас | Металл |
| Крестовина | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Обивка | ткань |
| Основание | ножки |
| Предельный угол наклона спинки | 160° |
| Размеры сиденья | 49 х 60 см |
| Размеры спинки | 66 х 65 см |
| Регулировка высоты сиденья | Нет |
| Регулировка подлокотников | Нет |
| Регулировка угла наклона спинки | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Цвет | черный с оранжевым |
Информация для заказа
- Цена: 14 878 ₴









