Одна об'єднана мережа
Завдяки передовій технології Mesh пристрої Halo працюють разом, щоб створити єдину домашню мережу з одним Wi-Fi.
Безшовний роумінг
Автоматично перемикайтеся між Halo під час руху по дому, завжди отримуючи найкращий сигнал, щоб насолоджуватися найшвидшим з'єднанням для всіх пристроїв.
Покриття всього будинку
Покриття до 325 м2 з високошвидкісним Wi-Fi, усуваючи мертві зони Wi-Fi у вашому домі.
1.2 Гбіт/с Дводіапазонний Wi-Fi
Halo H30 забезпечує швидке та стабільне під'єднання до 100 пристроїв зі швидкістю до 1200 Мбіт/с і працює з основними постачальниками послуг інтернету (ISP) і модемами.
Просте керування через застосунок
Використовуйте застосунок MERCUSYS, щоб швидко налаштувати та керувати своїм Wi-Fi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.51 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 2 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 2 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор х3, блок питания х3, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 300+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 88 х 88 х 88 мм |
| Скорость Wi-Fi | 300 Мбит/сек + 867 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 100 Мбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | АС1200 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Информация для заказа
- Цена: 3 923 ₴






