
Монітор MSI 26.5" MAG 273QP QD-OLED X24 Black 240Hz ( 10795 )
31 175 ₴
- В наличии
- Код: MAG 273QP QD-OLED X24
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонуємо ігровий монітор MAG 271QP QD-OLED X24 — ваш ключ до перемоги. Він обладнаний передовою QD-OLED панеллю з роздільною здатністю 2560 x 1440 (WQHD), частотою оновлення 240 Гц і надшвидким відгуком 0.03 мс (GtG). Сертифікації VESA ClearMR 13000 і DisplayHDR True Black 400 гарантують яскраві, чіткі зображення з мінімальним розмиттям у русі. Технологія OLED Care 2.0 знижує ризик вигоряння OLED. Для консольних гравців монітор пропонує порти HDMI 2.1 з пропускною здатністю 48 Гбіт/с, підтримкою 120 Гц, VRR і ALLM.
Монітори MSI серії MAG — це надійність і стабільність, на які можна покластися навіть у найнапруженіших ігрових моментах. Міцна конструкція та гарне охолодження забезпечують стабільну роботу всіх важливих компонентів.
Завдяки оптимізованій структурі субпікселів екранні панелі QD-OLED нового покоління виводять чіткіше зображення, ніж попередниці, що помітно під час перегляду фотографій і читання тексту.
Монітор MSI із сертифікацією VESA DisplayHDR True Black 400 забезпечує 99% охоплення DCI-P3 і точність кольору Delta E < 2, передаючи яскраві кольори, деталізовані зображення й реалістичну картинку для чудового геймінгу та мультимедіа.
Технології Anti-Flicker і Less Blue Light забезпечують комфортне сприйняття зображення завдяки зменшенню мерехтіння й нижчому рівню синього світла. Ви можете грати довше, не відчуваючи втоми очей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 6.7 кг г |
| Время реакции | 0.03 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 610.11x532.01x227.9 мм |
| Диагональ | 25" - 26.9" |
| Диагональ экрана | 26.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 31 175 ₴




