Компактний і легкий ноутбук HP Laptop 15-fc — універсальний пристрій, що пропонує високу продуктивність під час виконання повсякденних завдань у навчанні та на роботі.
Він працює на основі надійного процесора AMD Ryzen, що гарантує високу швидкість оброблення даних і стабільну роботу в умовах багатозадачності.
Швидка оперативна пам'ять забезпечує блискавичну реакцію, а твердотільний накопичувач на 512 ГБ — об'ємне сховище для файлів. Завантажуйте великі файли та отримуйте доступ до них за лічені секунди.
FullHD екран із матрицею IPS відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Вбудовані HD вебкамера, мікрофон і стереодинаміки роблять ноутбук чудовим варіантом для проведення онлайн-навчань і відеоконференцій.
З матовим покриттям ви чітко бачитимете вміст на екрані, навіть якщо джерело світла перебуває за спиною. Вузькі рамки корпусу надають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір.
Ноутбук HP Laptop 15-fc обладнаний безшумною клавіатурою з розкладкою та цифровим блоком. Сканер відбитка пальця дасть змогу швидко вивести ноутбук зі режиму сну.
Під'єднуйте до порту HDMI, двошвидкісних USB-A і USB Type-C монітори, проєктори, периферійні та інші пристрої. Встановлюйте мережеве з'єднання, використовуючи бездротову технологію Wi-Fi 6Е, працюйте з пристроями, під'єднаними через Bluetooth 5.4.
З ноутбуком HP Laptop 15-fc ваша робота буде ефективна як в офісі, так і за його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує понад 10 годин автономної роботи. Функція швидкого заряджання дає змогу поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| Thunderbolt 5 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1,59 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 15 |
| Серия процессора | AMD Ryzen 3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Трансформеры | Нет |
| Частота процессора | 2,4 - 4,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 22 799 ₴




