Міцний і надійний 17,3-дюймовий ноутбук HP 17-cn — це ідеальний баланс ціни та якості. Він працює на основі процесора Intel Core з інтегрованою графікою Intel UHD Graphics і швидкої оперативної пам'яті, тому допоможе ефективно реалізувати проєкти різних рівнів складності.
Вбудовані HD вебкамери, мікрофон і динаміки роблять ноутбук чудовим варіантом для проведення онлайн-навчань і відеоконференцій.
Його FullHD екран із матрицею IPS подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Тонкі рамки дають змогу з користю використовувати робочий простір.
Технологія Flicker-free усуне шкідливе мерехтіння, а матове покриття екрана дасть змогу чітко бачити зображення на екрані навіть за яскравого освітлення.
Під'єднуйте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A та USB Type-C монітори, проєктори, периферійні та інші пристрої. Встановлюйте мережеве з'єднання, використовуючи бездротову технологію Wi-Fi 6, працюйте з пристроями, під'єднаними через Bluetooth 5.4.
З ноутбуком HP 17-cn ви зможете бути ефективні як в офісі, так і за його межами, він забезпечує тривалу автономну роботу. Акумулятор ємністю 41 Вт·год підтримує функцію швидкого заряджання — поповнюйте його заряд до 50% лише за 45 хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i3-N305 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| Thunderbolt 5 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 2,08 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 400.7х257.8х19.9 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ экрана | более 17" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 17 |
| Серия процессора | Intel Core i3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Трансформеры | Нет |
| Частота процессора | 3,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 30 007 ₴






