Надшвидкісний домашній інтернет з Xiaomi
Wi-Fi роутер Xiaomi Router AX3200 забезпечує стабільний Wi-Fi в будь-якій точці будинку, квартири або невеликого офісу. 6 зовнішніх антен із високим коефіцієнтом посилення збільшують площу покриття роутера. Підтримка технологій OFDMA і 4x4 MU-MIMO забезпечує стабільний зв'язок для великої кількості пристроїв у мережі. А можливість використання комірчастої мережі гарантує створення безшовного середовища Wi-Fi 6 у кожному куточку будинку.
Новий стандарт бездротового під'єднання
Технологія Wi-Fi 6 перевершує технологію попереднього покоління Wi-Fi 5 за стабільністю, швидкістю передавання даних, а також площі покриття. Xiaomi Router AX3200 забезпечує швидкість у мережі майже вдвічі вищу, ніж маршрутизатор попереднього покоління AC1200. І навіть за великої кількості пристроїв у мережі ви зможете користуватися плавним, стабільним і супершвидким з'єднанням.
Два діапазони 2.4 ГГц + 5 ГГц
Дводіапазонний роутер Xiaomi Router AX3200 (2.4ГГц + 5 ГГц) забезпечує загальну максимальну швидкість у мережі до 3202 Мбіт/с і відкриває практично безмежні можливості для будь-якої сфери інтересів, чи то спілкування онлайн, чи то відвідування сайтів, потужна онлайн гра, стримінгова трансляція або плавне HD-відео.
Більше користувачів у мережі з 4x4 MIMO
Технологія 4x4 MIMO використовує 6 антен маршрутизатора для збільшення пропускної здатності системи та стійкості сигналу, роблячи з'єднання максимально швидким, стабільним і надійним для великої кількості пристроїв у мережі.
Ефективне передавання даних з OFDMA
Технологія OFDMA забезпечує надсилання даних одночасно декількох кінцевих пристроїв за одне передавання, помітно збільшуючи швидкість під'єднання й знижуючи затримку в мережі, тоді як роутери попередніх поколінь здійснюють кілька передач через принципом один пристрій — одне передавання.
Повне покриття
Завдяки можливості використовувати комірчасту мережу Xiaomi ви можете встановлювати й об'єднувати в єдину мережу кілька маршрутизаторів залежно від потреб, щоб забезпечити покриття Wi-Fi 6 у всьому будинку.
Надійність MediaTek
Потужний процесор MediaTek Filogic 800 дає змогу роутеру Xiaomi Router AX3200 легко справлятися з будь-якими завданнями та забезпечує стабільно високу швидкість передавання даних. Вся система оптимізована для високої продуктивності незалежно від кількості під'єднаних пристроїв.
До 128 пристроїв у мережі
Xiaomi Router AX3200 з 256 Мб пам'яті дає змогу під'єднувати до мережі до 128 пристроїв одночасно. Ви можете дивитися потокове відео з високою роздільною здатністю, працювати над ресурсомісткими проєктами, грати в онлайн-ігри з різних пристроїв і не відчувати браку ресурсу.
Beamforming для підвищення якості зв'язку
Технологія Beamforming автоматично визначає розташування кожного пристрою та за потреби посилює сигнал у його напрямку, щоб створити стійке ефективне під'єднання й поліпшити зв'язок у заданій зоні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Тип антенны | Внешняя |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Нет |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 1.96 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 50+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 284 x 186 x 186 мм |
| Скорость Wi-Fi | 3.1 - 5.0 Гбит/с |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX3200 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Нет |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 2 754 ₴



