Комутатор netis P124GH є прекрасним рішенням для створення домашньої або офісної мережі. Сумісність із PoE-камерами, Wi-Fi точками доступу та іншим обладнанням, зокрема без підтримки PoE для передавання даних у мережі. Усі 24 порти RJ45 (зі швидкістю 10/100 Мбіт/с) підтримують технологію живлення через Ethernet (PoE+), а також обладнаний 2 Gigabit Up-link і 2 SFP fiber портами. Пристрій автоматично розпізнає й подає живлення на обладнання, що підтримує стандарти IEEE 802.3af і IEEE 802.3at: наприклад, PoE точки доступу, IP-телефони, IP-камери тощо. Водночас електроживлення й дані передаються через один і той самий кабель, що дає змогу під'єднати до мережі нові пристрої, розташовані далеко від ліній електроживлення або розеток.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netis |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 320 Вт |
| Вес | нет данных г |
| Входит в комплект | коммутатор, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 24 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 320 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 26 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 440 х 180 х 43 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | неуправляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Нет |
| Уровень управления | - |
| Форм-фактор | настольный + стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 10 048 ₴



