Бюджетний ноутбук HP 240 G9 корпоративного рівня з тонким, легким корпусом і широким дисплеєм діагоналлю 35,56 см (14 дюймів) надає вам чималу потужність і функції забезпечення продуктивності. Тонкий і легкий ноутбук HP 240 з великим співвідношенням екрана та корпусу ідеально підходить для мобільного способу життя.
Створено для роботи, готовий до розваг
Завдяки потужному процесору Intel, швидкої оперативної пам'яті та місткому накопичувачу ви зможете виконувати будь-які проєкти.
Нехай вас бачать і чують чітко
Завдяки HD-камері та функції шумопониження на основі ШІ з використанням двоспрямованих мікрофонів, ваша співпраця буде ефективною.
Захист найважливіших даних
Вбудований захисний мікрочип Trusted Platform Module (TPM) забезпечує шифрування інформації, електронної пошти та облікових даних за допомогою апаратних криптографічних ключів.
Швидкий і ефективний бездротовий зв'язок
Портативність ПК і стабільність швидкісного з'єднання з мережею — ось що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6, підтримувальному гігабітні швидкості, ваше бездротове з'єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1315U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1,47 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 324х226х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 13" - 14.1" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | идентификация отпечатка пальца |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 240 |
| Серия процессора | Intel Core i3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,2 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 21 599 ₴





