
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-BE55 (90IG0A80-MO3C00) ( 16191 )
5 566 ₴
- Готово к отправке
- Код: RT-BE55
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7 для розширення мережі: підтримка 4K-QAM, MLO, порт WAN 2,5 Гбіт/с, чотири порти Gigabit Ethernet, система інформаційного захисту корпоративного класу, функції батьківського контролю, мережа IoT, дитяча мережа, мережа VPN
Швидкісний стандарт Wi-Fi 7. Двоапазонний маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7 (802.11be) для розширення мережі підвищує швидкість передавання даних до 3600 Мбіт/с, а технологія 4096-QAM збільшує швидкість в одній частотній смузі в 1,2 раза.
Технологія Multi-Link Operation дає змогу одночасно під'єднуватися до декількох діапазонів, забезпечуючи стабільне інтернет-з'єднання і високе ефективне передавання даних.
Технологія AiMesh для розширення мережі Wi-Fi — якісне з'єднання з розширеними функціями у великій будівлі.
Система інформаційного захисту корпоративного класу AiProtection, функція миттєвого сканування загроз і безпечного перегляду вебсторінок (Safe Browsing).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.446 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Мост |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 4 шт |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 100-240 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 238 x 193 x 59 мм |
| Скорость Wi-Fi | 3.1 - 5.0 Гбит/с |
| Скорость портов LAN | 2.5 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | BE3600 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 5 566 ₴








