
Вентилятор APNX FP1-120 ARGB Black - 3 Pack (APF3-PF11257.11) ( 16435 )
2 479 ₴
- Готово к отправке
- Код: APF3-PF11257.11
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
APNX FP1-120 — це високопродуктивний 120-міліметровий вентилятор, розроблений компанією APNX, що спеціалізується на компонентах для ПК. Цей вентилятор орієнтований на ентузіастів, які шукають ефективне охолодження й тиху роботу.
Потужна ширина вентилятора 30 мм забезпечує збільшення потужності охолодження на 30-50%, порівнюючи зі стандартними 25-мм вентиляторами, забезпечуючи безперебійну роботу ваших компонентів.
Великі лопаті вентилятора покращують потік повітря, розсіюючи більше тепла, залишаючи вашу систему в стані дзен-заспокійливості.
Потужна естетика з ARGB. Елегантна рамка FP1 і світлове шоу ARGB обіцяють доповнити будь-яку конструкцію. Крім того, ви можете ввімкнути або вимикати освітлення за бажанням.
Стабільність має значення. Кожен вентилятор APNX FP1 постачається з надтовстою амортизувальною прокладкою, щоб він надійно Тримався на місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APNX |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | 60000 ч |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | нет данных г |
| Воздушный поток | 74.6 CFM |
| Давление | 2.26 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 3 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 1500 - 1799 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.4 A |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | 4.8 Вт Вт |
| Размеры | 120 х 120 х 30 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | 3-Pin |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 30 мм мм |
| Уровень шума | 33.2 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 479 ₴









