
Тример Braun BS 1000 Body Mini ( 15810 )
1 611 ₴
- Готово к отправке
- Код: BS 1000 Body Mini
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний дизайн
Нескінченна кількість приладів для догляду за зовнішнім виглядом можна побачити зараз на прилавках спеціалізованих магазинів. Взяти хоча б тример. Дорожній, стаціонарний, акумуляторний або ж, що працює від мережі, з набором для більш різноманітного стайлінгу або ж, з мінімалістичним набором насадок — перераховувати можна, звичайно ж, довго. Однак, якщо ви все-таки ще в пошуку того самого «найвагомого приладу», який задовольнить саме ваші потреби, рекомендуємо звернути увагу на тример Braun BS 1000. Цей компактний і дуже стильний прилад має найзручніший функціонал для полегшення підтримання вашого ідеального образу.
Функційність
Так для чого ж тример Braun BS 1000? Цей прилад підходить для стриження волосся в найбільш важкодоступних і найчутливіших зонах тіла, наприклад, як-от пахви, зона бікіні, або живіт. Завдяки нейтральному, проте стильному дизайну, тример Braun BS 1000 підійде для використання як жінками, так і чоловіками, дбайливо виконуючи процес для кожного власника цього приладу.
У будь-яку точку світу
Тример Braun BS 1000 має відразу кілька «козирів», щоб взяти саме його із собою в подорож або відрядження. По-перше, прилад працює від батарейки типу АА, що автоматично звільняє вас від прив'язки використання приладу від мережі. По-друге, тример можна використовувати як на сухій шкірі, так і в душі, або ванній, завдяки повністю водонепроникному корпусу, даючи змогу використовувати прилад так, як підходить саме вам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Вес | 138 г г |
| Влажная очистка / Использование в душе | Да |
| Время зарядки аккумулятора | Нет |
| Время работы от аккумулятора | Нет |
| Для бороды и усов | Нет |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Да |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Нет |
| Для тела | Да |
| Зарядное устройство | Нет |
| Индикатор зарядки | Нет |
| Максимальная длина | 4 мм |
| Максимальная длина стрижки | 0 - 10 мм |
| Минимальная длина | нет данных |
| Минимальная длина стрижки | 0.6 - 1 мм |
| Ножницы | Нет |
| Питание | Батарейки |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | триммер для стрижки волос |
| Тип установки длины | съемные насадки |
| Футляр / Чехол | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 611 ₴





