
Бездротовий маршрутизатор Asus RT-BE58 Go (90IG09Q0-MO3C00) ( 17793 )
7 439 ₴
- Готово к отправке
- Код: RT-BE58 GO
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безпечне під'єднання, хай де ви будете
Познайомтеся з ASUS RT-BE58 Go — ідеальним роутером для подорожей із підтримкою Wi-Fi 7! Подорожуйте містом з рюкзаком, вирушаєте в круїз або працюєте віддалено в аеропорту — універсальні можливості під'єднання, захист бізнес-рівня, розширена підтримка VPN і настроювання кількох SSID завжди тримають вас і вашу команду на зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці.
Інтернет завжди з вами
Режим USB-модема дає змогу створити сучасну мобільну мережу Wi-Fi за допомогою смартфона. Жодних складних налаштувань — просто під'єднайте пристрій і користуйтеся!
Безпека в загальнодоступних мережах Wi-Fi
Режим WISP допомагає створити приватну захищену точку доступу для ваших пристроїв і безпечно використовувати громадські мережі Wi-Fi.
Ідеально для подорожей і невеликих приміщень
У режимі маршрутизатора ви отримуєте стабільний інтернет — оптимальний вибір для гуртожитків, маленьких квартир та під'єднання до дротового інтернету в готелі.
Високошвидкісний Wi-Fi 7
Завдяки підтримці двох діапазонів Wi-Fi 7, RT-BE58 Go досягає швидкості до 3600 Мбіт/с, що забезпечує плавний стримінг, відеодзвінки та ігри на сучасних пристроях із підтримкою стандарту Wi-Fi 7. Діліться Wi-Fi з декількома користувачами, швидко передавайте файли, беріть участь у відеоконференціях — роутер гарантує стабільне з'єднання всюди, де ви перебуваєте.
Ідеальний для подорожей
Компактні розміри та легка вага роблять RT-BE58 Go зручним для перенесення — він завжди під рукою, не займаючи зайвого місця.
Завжди під рукою
Складана антена забезпечує зручність перенесення, а під час поїздок пристрій легко покласти в сумку.
Швидко та зручно
Одним натисканням перемикача можна легко змінити параметри мережі, а підтримка USB-C Power Delivery дає змогу живити пристрій від павербанка або автомобільного зарядного пристрою — це забезпечує надійне під'єднання в дорозі.
Компактний і потужний
Мережа Wi-Fi на базі ASUS RT-BE58 Go вирізняється високою швидкістю та стабільністю. Обладнаний 4-ядерним процесором із тактовою частотою 2 ГГц і двома потужними інтерфейсними модулями, роутер забезпечує впевнений сигнал у всіх напрямках.
ASUS AiMesh на базе Wi-Fi 7
RT-BE58 Go використовує можливості стандарту Wi-Fi 7 і технологію AiMesh нового покоління для стабільної роботи, надійного захисту, широкого покриття та сучасних функцій розумного будинку.
Високошвидкісний порт 2,5 Гбіт/с
Порт WAN з пропускною здатністю 2,5 Гбіт/с забезпечує високошвидкісне дротове з'єднання для розгортання бездротової мережі в віддалених офісах або мобільних умовах, а також для створення якісного backhaul-каналу між кількома роутерами через мережу Ethernet.
Мобільний модем 4G LTE/5G
Зручна підтримка мобільного USB-модема (4G LTE і 5G) дає змогу залишатися на зв'язку в будь-який час — у дорозі або у разі вимкнення основного каналу.
Трирівневий захист
Рішення ASUS Network Security використовує трирівневу схему захисту та хмарну базу даних комерційного класу для цілодобового захисту мережі. Сучасна та потужна система гарантує безпеку навіть у разі постійного розвитку кіберзагроз.
Просте налаштування, ефективне керування
ASUS Router — інтуїтивно зрозумілий мобільний застосунок для настроювання параметрів мережі за допомогою смартфона. Просто дотримуйтеся інструкцій на екрані, і мережа швидко почне працювати!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.461 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Репитер / Мост / Wisp |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 2 шт |
| Количество портов LAN | 1 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 238 х 193 х 59 мм |
| Скорость Wi-Fi | 3.1 - 5.0 Гбит/с |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | BE3600 |
| Тип монтажа | настольный / настенный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 7 439 ₴








