
Ноутбук Asus Vivobook S16 M3607HA-RP010 (90NB16F2-M000J0) Cool Silver ( 19629 )
42 149 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NB16F2-M000J0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Відкрийте для себе сучасні технології для ефективної роботи з ASUS Vivobook S16, ідеальним компаньйоном для повсякденного життя. Цей інтелектуальний, високопродуктивний і захищений ноутбук стане надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах. У ньому поєднується стиль і продуктивність: витончений металевий корпус цього пристрою не тільки привабливий, але й практичний, а процесор AMD R7-260 16 і акумулятор високої ємності (часом автономної роботи до 19 годин) допомагають ефективно працювати в упродовж усього дня. Насолоджуйтеся якісним зображенням на яскравому дисплеї WUXGA 144 Гц зі співвідношенням сторін 16:10, а також захопливим звуком під час відеодзвінка та перегляду потокового відео. ASUS Vivobook S16 — це баланс між продуктивністю та стилем життя, що дає більше можливостей і часу для насолоди повсякденними моментами.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S16 (M3607) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S16 (M3607) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 260 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| Thunderbolt 5 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 357х250.6х18.7 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 70 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook |
| Серия процессора | AMD Ryzen 7 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,8 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 42 149 ₴







