
Монітор Asus 27" ROG Swift PG27UCDM OLED Black 240Hz ( 15233 )
65 164 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM0B30-B01971
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ROG Swift OLED PG27UCDM — це 27-дюймовий 4K-монітор, обладнаний новітньою QD-OLED-панеллю 4-го покоління з частотою оновлення 240 Гц, здатний виводити чіткі зображення й текст. Новітня панель QD-OLED вирізняється більшою довговічністю, порівнюючи з OLED-панелями попередніх поколінь і має мінімальне мерехтіння, навіть якщо частота зміни кадрів змінюється. Завдяки сенсору наближення Neo Proximity Sensor і новому програмному забезпеченню ROG OLED Care Pro без користувача монітор переходить у режим темного екрана, захищаючи його від блякнення. Вбудований порт DisplayPort 2.1a стандарту UHBR20 забезпечує повну пропускну здатність 80 Гбіт/с для підтримання передавання нестисненого зображення у форматі 4K з приголомшливою частотою оновлення 240 Гц, що підіймає якість зображення на новий рівень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 7.62 кг г |
| Время реакции | 0.03 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 610.3x549.5x218.8 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 25" - 26.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 80 Вт |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 450 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 65 164 ₴




