Cross tools TRAVELBOX 500+ — електроенергія завжди під рукою
Якщо мережі немає або вам потрібно працювати поза домом — TRAVELBOX 500+ забезпечить живлення для пристроїв і інструментів.
Енергія для будь-яких завдань
TRAVELBOX 500+ призначений для роботи з побутовими та портативними приладами до номінальної потужності 500 Вт (пікова — 700 Вт упродовж 3 с). Акумуляторна ємність становить 555 Втч (літій-іонна батарея), що дає змогу довго працювати без під'єднання до мережі — від ноутбука та світла до невеликих побутових приладів і охолоджувачів.
Широкий набір виходів — під'єднав і співпрацює
TRAVELBOX 500+ має продуману панель під'єднань: 2 розетки 230 В (чиста синусоїда) для пристроїв, кілька USB-портів і низьковольтних виходів для 12 В пристроїв. Вбудований автоматичний захист, робота в діапазоні температур від -15 °C до +60 °C роблять пристрій придатним як для домашнього резервного живлення, так і для кемпінгу, майстерні або виїзного заходу.
Заряджання будь-яким способом — звичайним і сонцем
TRAVELBOX 500+ заряджається декількома способами:
від мережевого адаптера 180 Вт — повне заряджання = 3,2 години,
від автомобіля (12/24 В, = 13,2 год на комплектному кабелі),
від сонячних панелей (MC4, до 120 Вт, = 5 годин за рекомендованої панелі).
Розширюйте можливості просто
TRAVELBOX спроєктований так, щоб бути зручним і безпечним: захист від короткого замикання, перевантаження й перегрівання, сенсорний індикатор рівня заряду, вентилятор з автоматичним керуванням. Кришки на портах захищають від бризок — клас захисту IP23.
Виходи:
2 х AC (230 В): номінальна потужність 500 Вт (синусоїда), пікова 700 Вт (3 с). (Unom 230 В/50 Гц/Inom 2,3 А).
3х USB 2.0 (Type-A): 5 В, до 2,4 А кожен; сумарно до 36 Вт.
1 х USB 3.0 (Type-A): 5 В/3 А або 9 В/2 А, макс. 18 Вт.
1 х USB-C: 5 В/3 А або 9 В/2 А, макс. 18 Вт.
1 х 12 В універсальний (прикурювач, KFZ): макс. 180 Вт (9-12 В, до 15 А).
3 х 12 В DC (барель 5.5х2.1 мм): 9-12 В, до 8 А кожен (в загальному до 96 Вт).
Входи:
Нормальна зарядка (штатний адаптер): 230 В > 19 В DC 90 Вт > час заряджання = 7 год.
Швидке заряджання (опціональне зарядне 180 Вт): 230 В > 12,8 В DC 180 Вт > час = 3,5 години (зарядний блок не в комплекті).
Автомобіль (12/24 В): = 42 Вт > час = 13,2 години.
Сонячна панель (MC4): 12-30 В > 120 Вт > час = 5 год.
Габарити, вага, безпека:
Розміри (ШхВхГ): 290 х 155 х 190 мм.
Вага (нетто) 6 кг.
Ступінь захисту: IP23.
Вбудовані захисту: від короткого замикання, від перевантаження, термозахист (автоматичний вентилятор).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cross Tools |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 3 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | 180 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Вес | 6 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Да |
| Время зарядки от прикуривателя | 13.2 ч |
| Время зарядки от сети | 3.2 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 5 ч |
| Выход USB Type-A | 3 х 5В/2.4А; 1 х 5В/3А |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 18 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 3 х 12В/8А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/15A |
| Дисплей | без дисплея |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 555 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | - |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Да |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 180 Вт |
| Материал корпуса | пластик, металл |
| Номинальная мощность | 500 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 11 шт |
| Переменный ток | 2 х 230 В |
| Пиковая мощность | 700 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Нет |
| Противоударный корпус | Да |
| Рабочая температура | от -15°С до +60°C |
| Размеры | 290 х 155 х 190 мм |
| Разъем прикуривателя | 12 В |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 120 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, QC |
| Тип аккумуляторов | Li-ion |
| Управление со смартфона | Нет |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | правильная синусоида |
| Цвет | черный с оранжевым |
Информация для заказа
- Цена: 13 799 ₴





