Ноутбук CHUWI HeroBook PRO — це стильний та продуктивний пристрій, що вражає своєю високоякісною конфігурацією і зручністю використання. Завдяки екрану 14" IPS з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матовим покриттям, ви отримуєте чудовий візуальний досвід і зменшуєте відблиски на екрані.
Процесор Intel N4020 з тактовою частотою 2,80 ГГц забезпечить ефективну роботу системи, а 8 ГБ оперативної пам'яті дадуть змогу легко виконувати багатозадачні завдання та запускати вимогливі застосунки. Збереження ваших файлів і програм забезпечить SSD обсягом 256 ГБ, що забезпечить швидкий доступ до даних і прискорить завантаження операційної системи.
Графіка Intel UHD 600 забезпечить якісне відтворення мультимедійного контенту, а наявність двох Wi-Fi та Bluetooth дасть змогу легко під'єднувати пристрої й отримувати швидкий доступ до інтернету.
Ноутбук також обладнаний вбудованою вебкамерою для зручних відеоконференцій і введення в Windows 11 Home (64 bit) надає ефективність і безпеку у використанні операційної системи.
Завдяки вазі всього 1.39 кг і стильному сірому металевому корпусу, CHUWI HeroBook PRO є ідеальним супутником для роботи, навчання або розваг у будь-якому місці.
До комплекту ноутбука CHUWI HeroBook PRO входить бездротова миша CHUWI Wireless Mouse
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | Intel Celeron N4020 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | есть mini |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | мышь |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Вес | 1 - 1.49 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 332х214х21.3 мм |
| Диагональ экрана | 13" - 14.1" |
| Емкость аккумулятора | 31 - 40 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics 600 |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 256 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Операционная система устройства | Windows |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | - |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | HeroBook Pro |
| Серия процессора | Intel Celeron |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,1 - 2,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 19 716 ₴









