Перший 18-дюймовий ноутбук серії TUF Gaming, TUF Gaming A18, може похвалитися дійсно вражаючими характеристиками, відкриваючи шлях до найкращих ігор. Цей пристрій обладнаний процесором AMD R7-260 16 і відеокартою Nvidia GF RTX 5050, тому він легко впорається як із новітніми іграми, так і з робочими навантаженнями.
TUF Gaming A18 пропонує швидкісний накопичувач 512 ГБ SSD для зберігання бібліотек сучасних ігор. Завдяки високошвидкісній оперативній пам'яті 16 ГБ навіть найвимогливіші до ресурсів гри та завдання працюватимуть без затримок. Крім того, як оперативна пам'ять, так і система зберігання даних легко доступні та підтримують апгрейд, що забезпечує гнучкість у майбутньому.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming A18 (2025) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 260 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 2,6 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 399х283х26.7 мм |
| Диагональ экрана | 18" |
| Емкость аккумулятора | 81 - 90 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX5050 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | TUF |
| Серия процессора | AMD Ryzen 7 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 3,8 - 5,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 73 459 ₴










