Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобової роботи за підвищених температур у системах безпеки та спостереження. Вони забезпечують надійне та якісне записування і відтворення відео завжди.
Пристрої DVR
Накопичувачі WD Purple для відеоспостереження створені для цілодобової роботи в системах безпеки з камерами високої чіткості. Лінійка накопичувачів WD Purple містить жорсткі диски для будь-яких систем спостереження, оскільки вони можуть працювати в системах як із цифровими мережевими, так і з аналоговими відеореєстраторами.
Технологія AllFrame
У жорстких дисках WD Purple для систем спостереження застосовується технологія AllFrame, що працює з набором команд оброблення потокових даних протоколу АТА для зменшення втрати кадрів, поліпшення відтворення й збільшення кількості підтримуваних дисків отсеков.
Додаткові можливості
З появою накопичувачів WD Purple продукти сімейства жорстких дисків WD для відеоспостереження стали підтримувати СХД із великою кількістю відсіків, кількість підтримуваних камер високої чіткості становить 32, додалася апаратна система компенсації вібрації, було збільшене робоче навантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Габариты | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Дополнительная информация | эксклюзивная технология Western Digital AllFrame |
| Максимальный уровень шума | 27 дБ |
| Объем буфера | 128 MB |
| Объем накопителя | 4 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | 0.3 Вт |
| Потербление мощности в режиме простоя | 4.1 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 4.6 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 65°C |
| Серия | Purple |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | 180 Мб/с |
| Среднее время поиска | нет данных |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 65 Gs / при хранении: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 12 896 ₴

