
Пароочисник Grifon SC1350/35/30 ( 12703 )
2 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: SC1350/35/30
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пароочисник Grifon SC1350/35/30 — це універсальний і екологічний прилад для прибирання, який використовує силу гарячої пари для ефективного очищення та дезінфекції різних поверхонь. Цей компактний пристрій стане незамінним помічником у будинку, даючи змогу відмовитися від агресивних хімічних засобів. Гаряча пара не тільки розщеплює бруд, жир і вапняний наліт, але й знищує до 99.9% бактерій, вірусів, кліщів і грибків без використання хімії. Це ідеальне рішення для алергіків, сімей із дітьми та хатніми тваринами.
Завдяки компактності та різноманітним насадкам пароочисник підходить для широкого спектра завдань.
Компактний корпус і невелика вага забезпечують зручність у використанні. Прилад легко тримати в руці, що робить прибирання важкодоступних місць (вуглів, щілин, за меблями) простим і швидким. Довгий шнур живлення дає змогу вільно пересуватися під час роботи.
Пароочисник Grifon SC1350/35/30 — це інноваційне рішення для тих, хто шукає ефективний, швидкий і екологічний спосіб підтримувати чистоту та гігієну у своєму домі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Тип | Пароочиститель |
| Длина шнура | 3 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | нет данных |
| Возможность использования чистящего средства | Да |
| Время нагревания | 30 сек |
| Диапазон мощности | 1001 - 1500 Вт |
| Защита от накипи | нет данных |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Индикация готовности пара | Нет |
| Насадки и щетки | круглая нейлоновая щетка, струйная насадка, изогнутая насадка, инструмент для мытья окон, инструмент для чистки обивки |
| Объем бака для воды | 0,55 л |
| Объем резервуара для воды | 0.51 - 1 л |
| Отключение при недостатке воды | Да |
| Размеры | 266 х 142 х 228 мм |
| Расход пара | 32 г/мин |
| Регулировка расхода пара | Нет |
| Съемный бункер для воды | Нет |
| Температура | 110 °C |
| Тип пароочистителя | ручной |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Предохранительный клапан | Да |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 490 ₴








