Міцний захищений смартфон Blackview BV6200 Plus — чудовий вибір для активних людей. Беріть його із собою в туристичні походи, риболовлю, наукові експедиції, будівельні майданчики, виробництво або склади — цей ґаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810Н, а отже, стійкий до ударів, падінь із висоти до 1,5 м і впливу низьких температур. Рівень захисту від вологи та пилу IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1,5 метра на 30 хвилин.
HD+ екран із матрицею IPS відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний процесор Unisoc T606 забезпечує високу продуктивність за низького енергоспоживання.
Смартфон Blackview BV6200 Plus обладнаний вбудованими 16 МП основною і 13МП фронтальною камерами та надгучним динаміком Smart-K потужністю 3 Вт, що відтворює чистий і виразний звук. Спілкуйтеся онлайн і записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Зі швидкою оперативною пам'яттю обсягом 8 ГБ, яку можна збільшити до 16 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатися між програмами. 256 ГБ вбудованої пам'яті розв'язують питання зберігання електронних ігор, застосунків, відео, світлин, музики та інших файлів. Збільшуйте додаткове сховище до 2 ТВ, використовуючи TF карту. Розділяйте своє особисте та професійне життя — смартфон підтримує з'єднання 4G на двох SIM-картах.
Смартфон Blackview BV6200 Plus чудово працює з різними навігаційними системами — GPS, Glonass, Galileo і Beidou. Він допоможе визначитися з оптимальним напрямком руху, коли ви у дорозі.
Blackview BV6200 Plus — це не тільки смартфон, це багатофункціональний інструментрій, що вміщає в себе ліхтарик, компас, звукомір, транспортир, вимірювач висоти, градієнтометр, лупу та інші інструменти.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS 4, заснована на Android 14, забезпечує належний захист даних і пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим і зручним у використанні.
Акумулятор ємністю 11000 мA/год забезпечить тривалий час автономної роботи. Функція швидкого заряджання 18 Вт допоможе швидко поповнити заряд смартфона, а функція реверсного заряджання дає змогу заряджати інші пристрої через порт USB Type-C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | Нет |
| Безрамочный дисплей | Нет |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 174.4х82х19.2 мм |
| Диагональ экрана | 6.56" |
| Емкость аккумулятора | 11000 мАч и более |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Да |
| Материал корпуса | металл, пластик |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 13 - 20 МП |
| Особенности | защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | Да |
| Поддержка SD/TF-карты | до 2 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1612х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview BV6200 Plus |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | более 15 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 13 - 20 МП |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 707 ₴








