Міцний захищений смартфон Blackview BV6200 Pro — чудовий вибір для активних людей. Беріть його із собою в туристичні походи, на риболовлю, наукові експедиції, будівельні майданчики, виробництво або склади — цей ґаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810Н, а отже, стійкий до ударів, падінь із висоти до 1,5 м і впливу низьких температур. Рівень захисту від пилу та вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1,5 метра на 30 хвилин.
HD+ екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний 8-ядерний процесор MediaTek Helio P35 забезпечує високу продуктивність за низького енергоспоживання.
Смартфон Blackview BV6200 Pro обладнаний вбудованими 13 МП основною і 8 МП фронтальною камерами та надгучним динаміком Smart-K потужністю 3 Вт, який відтворює чистий і виразний звук. Спілкуйтеся він-лайн і записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Основна камера смартфона підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft®. Вона допоможе провести приголомшливе портретне знімання з розмитим фоном і мати чудовий вигляд на всіх світлинах, зроблених у режимі Beauty. Знімайте чудові пейзажі в панорамному режимі, отримуйте барвисті світлини в режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі.
Зі швидкою оперативною пам'яттю обсягом 6 ГБ, яку можна збільшити до 12 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатися між програмами. 128 ГБ вбудованої пам'яті розв'язують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, світлин, музики та інших файлів. Збільшуйте додаткове сховище до 1 ТБ, використовуючи TF-карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя — смартфон підтримує під'єднання 4G на двох SIM-картах.
Смартфон Blackview BV6200 Pro чудово працює з різними навігаційними системами — GPS, Glonass, Galileo і Beidou. Він допоможе визначитися з оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS 3.1, яка базується на Android 13, забезпечує належний захист даних і пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим і зручним у використанні.
Акумулятор ємністю 13000 мА/год забезпечить тривалий час автономної роботи. Не хвилюйтеся, якщо вирушивши в подорож, забули взяти із собою зарядний пристрій. Одного заряду батареї вистачить до, 50 годин розмов, 40 годин прослуховування музики, 23 години роботи в мережі, до 495 годин роботи навігаційних систем і до трьох місяців у режимі очікування.
Функція швидкого заряджання 18 Вт допоможе швидко поповнити заряд смартфона, а функція реверсного заряджання дає змогу заряджати інші пристрої через порт USB Type-C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio P35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Безрамочный дисплей | Нет |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 174.4х82х19.2 мм |
| Диагональ экрана | 6.56" |
| Емкость аккумулятора | 13000 мА/ч |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Да |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 13 - 20 МП |
| Особенности | защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | отсутствует |
| Поддержка SD/TF-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Производитель процессора | MediaTek |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 1612х720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview BV6200 Pro |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | более 15 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 6 - 12 МП |
| Цвет | черно-зеленый |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 9 379 ₴






