
Блок живлення GameMax RGB850 Pro WH 850W ( 12395 )
5 083 ₴
- В наличии
- Код: RGB850 PRO WH
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax RGB850 PRO повністю модульний 80+ Gold Certified, 12V SYNC Rectification design для потужної однієї шини +12V допомагає забезпечити стабільне та надійне живлення інших компонентів ПК. зі 140-міліметровим вентилятором ARGB забезпечує яскравіше і яскравіше приголомшливий світловий ефект і підтримує синхронізацію із сумісними материнськими платами RGB від ASUS, GIGABYTE, MSI та ASRock для незліченних можливостей підсвічування.
Золотий сертифікат 80 Plus
RGB850 PRO використовує основний японський конденсатор із ефективністю 90% або вище типових навантажень. Менше енергоспоживання, менше шуму та низькі температури.
Режим світла RGB
25 розумних режимів освітлення RGB із функцією пам'яті. Натисніть перемикач контролера RGB, щоб вибрати відповідний режим кольору, одноколірний режим, режим «повітропроникного» світла та режим змішування кольорів.
Повна модульність
Дизайн внутрішньої друкованої плати на 100% без кабелю, 59, брудні кабелі! Дочірні плати безпосередньо припаяні до материнської плати для кращого відведення тепла та дивовижної якості вихідної потужності.
Ультратихий вентилятор
140-мм ультратихий вентилятор забезпечує безшумність блока живлення, зберігаючи водночас гарне розсіювання тепла.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 70А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | 1 |
| Molex | 3 |
| NLO (работа без нагрузки) | Нет |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Нет |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 8 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Нет |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 170х150х86 мм |
| Длина кабеля | MB (20+4) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 2 х 600 мм; PCIE (6+2) pin - 550 мм; PCIE (6+2) pin - 550 + 150 мм; SATA + Molex - 500 мм + 150 мм + 150 мм; Molex - 500 мм + 150 мм; SATA - 2 х 500 + 150 + 150 мм |
| КПД | 91.1% |
| Модульное подключение | Да |
| Наличие подсветки | с подсветкой |
| Охлаждение | 1х140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 083 ₴









