
Вентилятор Arctic P12 Pro Reverse A-RGB Black - 3 Pack (ACFAN00333A) ( 19877 )
2 479 ₴
- В наличии
- Код: ACFAN00333A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ARCTIC P12 Pro Reverse A-RGB у комплекті трьох вентиляторів — це рішення для користувачів, яким потрібен спрямований реверсивний повітряний потік без компромісів у продуктивності або дизайні. Такий формат особливо актуальний для корпусів зі скляними бічними панелями, де стандартна орієнтація вентиляторів псує візуальну композицію. Завдяки реверсивній геометрії лопатей, комплект P12 Pro Reverse A-RGB забезпечує інтенсивний приплив повітря з тильного боку, зберігаючи водночас акуратний вигляд збирання та потужне охолодження.
Продуктивність нового покоління
Вентилятори працюють у діапазоні від 500 до 3000 об./хв і генерують повітряний потік до 73 CFM. Високий статичний тиск 4.50 мм H2O гарантує, що вентилятори ефективно відштовхують повітря через щільні радіатори СВО, фільтри, вентиляційні решітки та компактні камери корпусу. Новий мікроконтролер забезпечує стабільність роботи, знижує електричні шуми, захищає від перевантаження й компенсує коливання навантаження, роблячи вентилятори надійними навіть у складних сценаріях використання.
FDB-підшипник нового покоління
Використання гідродинамічного підшипника з подовженим валом підвищує плавність ходу й істотно зменшує вібрацію. Оптимізований розподіл тиску всередині конструкції підшипника забезпечує довговічність і стабільність вентилятора навіть у разі безперервної багаторічної роботи.
A-RGB підсвітка та чистий дизайн
Модель обладнана адресною підсвіткою A-RGB з м'яким рівномірним розсіюванням, яка легко синхронізується з материнськими платами та контролерами. Завдяки реверсивній конструкції вентилятори мають однаково естетичний вигляд з обох боків, що робить їх ідеальними для корпусів із великими прозорими панелями.
Керування і зручне під'єднання
Завдяки системі PST вентилятори можуть з'єднуватися ланцюжком, що дає змогу одним PWM-конектором керувати всіма вентиляторами одночасно. Це спрощує кабельний менеджмент і забезпечує синхронну зміну швидкості всіх трьох вентиляторів комплекту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 73 CFM |
| Давление | 4.5 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 3 шт |
| Максимальная скорость оборотов | более 2000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальный ток | 0.4 A |
| Подсветка | ARGB |
| Размеры | 120 х 120 х 27 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | 3-Pin |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 479 ₴



