Готуйте їжу, а не планету
Компанія Bosch піклується про довкілля так само, як ви. Хоч якою буде духовою шафа, ви можете бути впевнені, що вона має клас енергоефективності не нижче А. Для тих, хто хоче отримати переваги приладу, що споживає мінімальну кількість енергії, вибирайте конвекційну духову шафу. Вентилятор і витяжна система, що циркулює повітря в цих духовках, не тільки запобігає утворенню гарячих цяток, а й означає, що вони швидше розігрівають і готують їжу, порівнюючи зі звичайними моделями. А це призводить до меншого споживання енергії.
Прибирання Bosch — це легко
Коли настає час миття духової шафи, нікого немає поруч. З функцією самоочищення Bosch це й не потрібно. Наші піролітичні духові шафи використовують дуже високі температури, щоб перетворити жир і бруд на попіл. Все, що вам залишається зробити — це витерти його вологою ганчіркою.
Надійні міцні дверцята з подвійного загартованого скла
Використання сучасного загартованого скла в подвійному склі дверцят духовки дає змогу з одного боку реалізувати класичний дизайн, а з іншого — гарантувати безпеку користувача. Температура в центрі дверцят під час приготування не перевищує 50 °C.
Режим приготування піци — чудове рішення для приготування найсмачнішої піци
Поєднання функції 3D-Гіряче повітря й потужного нижнього нагрівання дає змогу приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігрівання духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Все буде приготовано ретельно та якнайшвидше.
Легко діставайте та розміщуйте деко
Наша система висувних напрямних безпечна та проста у використанні. Вам буде набагато простіше розмістити деко, а також легко його повністю дістати з духовки. Вам більше не потрібно буде протягувати руки в гарячу духовку, щоб перевірити готовність страви.
Покриття EcoClean Direct береже ваші зусилля та полегшує очищення духової шафи
Покриття EcoClean Direct береже ваші зусилля та полегшує очищення духової шафи. Шар керамічних мікрочастинок, нанесений на задню стінку, розщеплює краплі жиру під час запікання та випікання — упродовж усього терміну експлуатації приладу. Для заощадження ваших зусиль і часу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Другой |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Электроподжиг | Нет |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 585-595 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Да |
| Количество программ | 10 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | гидролитический (очистка паром) |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 3400 Вт |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | 0.98 кВт/ч |
| Программы | 3D горячий воздух, умеренный горячий воздух, пицца, нижний нагрев, гриль, большая площадь, гриль с конвекцией, верхний/нижний нагрев |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | телескопические + решетчатые |
| Управление | Сенсорное |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Черный |
| переключатели | сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 21 947 ₴





