Фантастична реальність
Ваш ігровий світ стане реалістичнішим, ніж будь-коли раніше. Роздільна здатність QHD, в 1,7 раза перевищує щільність пікселів у форматі Full HD, забезпечує неймовірно деталізоване, чітке зображення. Насолоджуйтеся більш повним оглядом і великим простором для охоплення всіх подій.
Реагуйте в режимі реального часу
Швидкість проходження сцен. Частота оновлення 180 Гц усуває затримки для захопливого ігрового процесу з надплавними діями. Натрапляйте на ворогів, ледь побачивши їх, завдяки часу відгуку 1 мс (GtG) і кадрам із мінімальним розмиттям.
AMD FreeSync
Надзвичайно плавний розважальний досвід. AMD Radeon FreeSync синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, щоб зменшити розмиття зображення. Дивіться фільми та грайте в ігри без перебоїв. Навіть швидкі сцени мають цілісний та плавний вигляд.
Знаходьте приховані деталі, які інші не помітили
Дивовижна графіка з HDR10. Калейдоскоп відтінків наповнює ігрові сцени життям, що робить їх яскравішими, ніж будь-коли раніше. Розкрийте таємниці, що ховаються в тінях, завдяки глибокому темному чорному кольору, яскравому білому та надзвичайно деталізованому роздільній здатності.
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
Грайте ще довше. Режим захисту очей мінімізує синє світло, щоб допомогти вашим очам розслабитися й почуватися комфортно під час тривалої гри. Odyssey G5 також зменшує дратівливе та втомливе мерехтіння екрана, тому ви можете довше зосередитися, менше відвертаючи увагу та напружуючи очі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | отсутствует |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 614.0х517.8x250.2 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 21 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 13 639 ₴









