
Монітор Asus 23.8" BE24EQSK (90LM05M1-B09370) IPS Black ( 16795 )
9 987 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM05M1-B09370
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована вебкамера Full HD, мікрофонний масив і стереодинаміки для відеоконференцій і онлайн-навчання.
23,8-дюймова безрамкова IPS-панель із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) і широкими кутами огляду.
Широкий вибір інтерфейсів: DisplayPort, HDMI, D-sub, аудіовхід і роз'єм для навушників — для максимальної гнучкості.
Ергономічний дизайн із нахилом від +35° до -5°, поворотом на ±180°, поворотом на ±90° і регулюванням висоти на 130 мм забезпечує комфортний перегляд.
Монітори ASUS Eye Care обладнані сертифікованими TUV Rheinland технологіями Flicker-free і Low Blue Light, що забезпечує комфортний перегляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | отсутствует |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 4 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 540х492х211 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 11.2 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 987 ₴

