Повнопристрочена кухонна витяжка Minola BGK 5677 BL обладнана одним мотором потужністю 100 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 1000 м3/год. Це дає змогу ефективно видаляти випаровування, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Оформлення та дизайн
Завдяки чудовим ергономічним якостям, якими наділена модель Minola BGK 5677 BL, вона підійде як маленькій, так і стандартній кухні. Частина конструкції пристрою, яка має бути прихована від очей, повністю ховається в шафі, а робоча частина залишається на видноті й органічно доповнює загальний дизайн.
Фасадна частина витяжки виготовлена з загартованого скла, яке вирізняється високою жаростійкістю, стійкістю до механічних пошкоджень і своїм естетичним виглядом, що припаде до душі будь-якому кулінару.
Жировловлювальний алюмінієвий фільтр прихований за панеллю, яка не тільки відіграє декоративну роль, але й захищає фільтр від забруднень, у такий спосіб спрощуючи догляд за витяжкою.
Алюмінієвий фільтр
Кухонна витяжка має тришаровий жировий алюмінієвий фільтр. Він забезпечує надійний та ефективний захист двигуна та інших деталей витяжки від потрапляння жиру та бруду.
Зручне керування
Панель керування з 5 механічними кнопками перемикання швидкостей і вмикання освітлення розташована посередині на передній частині пристрою. Вона проста в керуванні й інтуїтивно зрозуміла.
Сучасне освітлення
Витяжка обладнана двома енергоефективними LED-лампами потужністю 1.5 Вт, що створюють м'яке та приємне для очей освітлення. Це не тільки допомагає під час приготування їжі, але й надає затишку вашій кухні. Яскраве світло LED ламп забезпечує оптимальні умови для кулінарних шедеврів, а їх тривалий термін експлуатації робить витяжку надійним помічником на довгі роки.
Швидкості роботи
Витяжка має 3 швидкості роботи. Необхідна швидкість вибирається з огляду на інтенсивність забруднення повітря на кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність:
На першій швидкості роботи витяжка забезпечує мінімальну продуктивність і шум і використовується за малої інтенсивності випарів;
Друга швидкість із середньою продуктивністю використовується найчастіше та підходить для очищення повітря під час приготування їжі на двох конфорках одночасно;
Третя швидкість роботи з максимальною продуктивністю та рівнем шуму використовується за високої концентрації випарів, гару та диму, які утворюються в процесі інтенсивного приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minola |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | отсутствует |
| Вид | полновстраиваемая |
| Диаметр выводного отверстия | 150 мм |
| Диапазон ширины | 51 - 55 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировой фильтр | алюминиевый |
| Количество двигателей | 1 |
| Комплект монтажный | Да |
| Максимальная производительность | более 1000 м3/ч |
| Максимальный уровень шума | 50 - 59 дБ |
| Материал корпуса | крашеный металл + стекло |
| Мощность ламп | 2x1.5 Вт |
| Обратный клапан | Да |
| Пульт управления | Нет |
| Размеры (ШхВхГ) | 520 х 297 х 290 мм |
| Режимы работы | отвод/рециркуляция |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | в шкаф |
| Тип освещения | LED-лампа |
| Турбо-режим | Нет |
| Угольный фильтр | есть (в комплект поставки не входит) |
| Функция Hob2Hood | Нет |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 067 ₴










