Повновбудована витяжка, потужність мотора 230 Вт, продуктивність — 1000 м3/год, ширина — 598 мм. Матеріал витяжки — загартоване скло. Керування сенсорне. 3 швидкості. 1 мотор. Освітлення 1х8 Вт. LED-смужка. Алюмінієвий фільтр. Відвід/Рециркуляція. Рівень шуму 59-67 дБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minola |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр выводного отверстия | 150 мм |
| Жировой фильтр | алюминиевый |
| Количество двигателей | 1 |
| Мощность ламп | 1х8 Вт |
| Размеры (ШхВхГ) | 598 х 288 х 290 мм |
| Режимы работы | отвод/рециркуляция |
| Турбо-режим | Нет |
| Угольный фильтр | есть (в комплект поставки не входит) |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 9 919 ₴










