ASUS VA27AQSE — це 27-дюймовий монітор у безрамковому корпусі. Його IPS-панель із роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) і широкими кутами огляду забезпечує неймовірно чітке зображення та приголомшливе відео. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології фільтрації синього світла та мінімізації мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland, а функціональна підставка дає можливість гнучко задавати положення екрана в просторі.
Реалістичне зображення із широкими кутами огляду
Безрамкова IPS-панель із широкими кутами огляду (178 градусів по горизонталі та вертикалі) гарантує мінімальні спотворення кольору під час погляду на екран під кутом.
Зручна підставка
Підставка в основі монітора дає змогу зручно розмістити телефон, візитку або будь-які інші дрібні речі, що зробить ваш робочий простір акуратнішим і організованішим.
Інтерфейси
Наявність входів HDMI, DisplayPort і VGA дає змогу під'єднати монітор до двох комп'ютерів одночасно. Це означає, що вам не доведеться постійно перемикати кабелі, коли ви хочете пограти в улюблену гру. Монітор також має аудіороз'єм для під'єднання навушників.
Вбудовані стереодинаміки
Завдяки двом вбудованим динамікам VA27AQSE відкриває новий рівень аудіовізуального досвіду — для розваги та перегляду мультимедійного контенту без обмежень.
Ергономічність
Монітор обладнується функціональною підставкою, що дає змогу з великою гнучкістю задати положення екрана в просторі — налаштувати його висоту, кут нахилу та повороту. Особливо корисною для роботи з довгими документами, програмним кодом і вебсайтами буде можливість переведення екрана в портретний режим.
Фільтрація синього світла
У цьому моніторі реалізована функція фільтрації синього світла, яка може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
Технологія ASUS Flicker-free
Для усунення мерехтіння екрана в моніторі використана технологія Flicker-free. Вона неабияк знижує стомлюваність очей під час тривалого перебування на комп'ютері.
ASUS Power Sync
Більше порядку на робочому столі
ASUS Power Sync дає змогу одночасно вмикати та вимикати пристрої, під'єднані через HDMI, разом із моніторами ASUS — одним натисканням кнопки вмикання монітора. Ця функція, створена для забезпечення кращої взаємодії пристроїв і підвищення продуктивності, настроюється в застосунку MyASUS на ASUS NUC
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 613.5х529.5х224 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 17.7 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 122 ₴










