Серія UNI FAN SL Wireless зробила черговий революційний прорив у спрощенні керування кабелями та об'єднання контролерів для різних пристроїв. UNI FAN SL Wireless використовує бездротовий сигнал 2.4 ГГц для керування світловими ефектами та швидкістю обертання вентиляторів, що покращує процес складання вашого ПК.
L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів і підсвіткою для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для бездротової конфігурації.
Контролер до комплектації не входить, можна придбати окремо.
Серія UNI FAN SL Wireless не тільки демонструє інновації в функціональності, але й покращує візуальну привабливість. Кожна сторона вентилятора тепер обладнана додатковою світловою стрічкою, що збільшує загальну кількість світлодіодів до 40. Це дає змогу регулювати освітлення у двох зонах, забезпечуючи динамічніший і універсальніший візуальний досвід, який дійсно виділяється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lian Li |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 69.8 CFM |
| Давление | 2.68 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 2000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальный ток | нет данных |
| Подсветка | ARGB |
| Размеры | 120 х 124.5 х 28 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 859 ₴






