
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless LCD Reverse 120-1 White (G99.12RSLLCD1W1W.00) ( 12100 )
2 851 ₴
- Нет в наличии
- Код: G99.12RSLLCD1W1W.00
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Uni Fan SL Wireless LCD Reverse — вентилятор зі зворотною конфігурацією лопатей і РК-екраном
Практичний і стильний РК-екран
Створений на основі унікального дизайну UNI FAN TL LCD, першого у світі вентилятора з інтегрованим РК-дисплеєм, бездротовий РК-дисплей UNI FAN SL обладнаний таким самим 1.6-дюймовим РК-екраном. Завдяки безшовній інтеграції з програмним забезпеченням L-Connect 3 користувачі можуть налаштовувати дисплей для зображення улюбленого контенту, пропонуючи високо персоналізований досвід. Миттєво контролюйте температуру та навантаження процесора та графічного процесора, а також швидкість обертання вентиляторів за допомогою вбудованих панелей моніторингу на екрані. У разі кластера з 3 РК-вентиляторів можна одночасно відстежувати різноманітні дані, бути в курсі подій і контролювати свою систему. Підвищте стиль вашої системи, завантаживши власні персональні файли MP4/GIF/JPG/PNG. Ви також можете скористатися функцією запису екрана/знімків екрана, щоб завантажити контент простіше, ніж будь-коли.
Серія UNI FAN SL Wireless зробила черговий революційний прорив у спрощенні керування кабелями та об'єднання контролерів для різних пристроїв. UNI FAN SL Wireless використовує бездротовий сигнал 2.4 ГГц для керування світловими ефектами та швидкістю обертання вентиляторів, що покращує процес складання вашого ПК.
L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів і підсвіткою для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для бездротової конфігурації.
Контролер до комплектації не входить, можна придбати окремо.
Серія UNI FAN SL Wireless не тільки демонструє інновації в функціональності, але й покращує візуальну привабливість. Кожна сторона вентилятора тепер обладнана додатковою світловою стрічкою, що збільшує загальну кількість світлодіодів до 40. Це дає змогу регулювати освітлення у двох зонах, забезпечуючи динамічніший та універсальніший візуальний досвід, який дійсно виділяється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lian Li |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 51.45 CFM |
| Давление | 2.1 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 1900 об/мин |
| Наличие дисплея | Да |
| Номинальный ток | нет данных |
| Подсветка | ARGB |
| Размеры | 120 х 124.5 х 28 мм |
| Разъем питания | 4-Pin + 9-Pin USB |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет крыльчатки | белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 851 ₴






