Ubiquiti UniFi Switch Flex 2,5G PoE (USW-Flex-2.5G-8-PoE) — це компактний комутатор, призначений для розширення мереж у домашніх і офісних умовах, зокрема для під'єднання пристроїв, що живлять. Він обладнаний 8 портами 2,5 Гбіт/с із підтримкою PoE 802.3af/at/bt (POE++ 60 Вт), що забезпечує безшовну інтеграцію пристроїв із вищою швидкістю передавання даних, як-от сучасні точки доступу, сервери або системи зберігання даних NAS. Загальний бюджет PoE досягає 196 Вт під час живлення від адаптера живлення. Якщо комутатор живиться через PoE, бюджет PoE становить від 12 Вт до 57 Вт. Комутатор підтримує керування через застосунок UniFi Network, що спрощує налаштування та моніторинг мережі.
Як uplink використовується комбінований порт 10G RJ45/SFP+. Однією з його ключових особливостей є підтримка Power over Ethernet, що дає змогу живити пристрій безпосередньо через мережевий кабель із використанням входу PoE на порті вихідної лінії зв'язку (90 Вт 802.3bt/POE+++) або як альтернатива через адаптер 54 В постійного струму/3,9 А (не входить до комплекту). Хоча порт вихідної лінії зв'язку є комбінованим, ви можете використовувати тільки один порт або одночасно використовувати порт RJ45 для живлення й оптичний порт для даних.
Завдяки своєму мінімалістичному дизайну він ідеально підходить для розміщення на столі або настінного монтажу. За допомогою додаткового комплекту також можливий монтаж на DIN-рейку. Він повністю сумісний із продуктами UniFi та дає змогу легко масштабувати його в міру потреби. Для керування пристроєм потрібна програма UniFi Network v9.0.108 або пізнішої версії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | 8 |
| PoE In / PoE Out | есть / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 196 Вт |
| Входит в комплект | коммутатор, кабель питания, руководство по быстрой настройке, компакт-диск с материалами |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | 1 |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 2.5 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 210 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Общее количество портов | 9 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / есть |
| Размери (ШхВхГ) | 212.9 x 76 x 33.5 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | настольный + настенный |
Информация для заказа
- Цена: 12 099 ₴






