Серія Polaris поєднує в собі високу якість CHIEFTEC, якій довіряють у всьому світі, сертикат ККД 80 PLUS Gold і повністю модульні джерела живлення вчергове доводить, що компанія йде в ногу з найновішими
технологіями. Блоки живлення серії Polaris виготовлені в унікальному технічному дизайні, що з'єднує в собі напівмостовий LLC-перетворювач із технологією DC-DC, високу потужність, високі ККД і вихідну потужність, а також компактний розмір.
Довжина кабелів 650 мм дає змогу використовувати ці джерела живлення й у великих системах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 70.8А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | 4 |
| NLO (работа без нагрузки) | Нет |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Нет |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 12 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Да |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 160х150х86 мм |
| Длина кабеля | - |
| КПД | нет данных |
| Модульное подключение | Да |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 848 ₴









