
Монітор Samsung 27" Essential S3 S27D390G (LS27D390GAIXUA) VA Black Curved 100Hz ( 12088 ) ( 11588 )
6 447 ₴
- В наличии
- Код: LS27D390GAIXUA
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вигнутий екран для максимального занурення в контент
Більш захопливий досвід перегляду. Вигнутий монітор більш щільно охоплює ваше поле зору, створюючи ширший огляд, що покращує сприйняття глибини та мінімізує периферичні чинники, що відвертають увагу, допомагаючи краще зосередитися на тому, що відбувається на екрані.
Частота оновлення 100 Гц
Залишайтеся в центрі подій, коли граєте в ігри, дивитеся відео або працюєте над творчими проєктами. Частота оновлення 100 Гц зменшує затримку та розмиття руху, щоб ви нічого не пропустили в швидкі моменти.
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
Захистіть очі та досягайте більшого. Удосконалена технологія комфорту для очей, сертифікована TUV, зменшує навантаження на очі, мінімізуючи синє світло та усуваючи мерехтіння екрана.
HDMI та D-sub
Під'єднуйтеся з великою кількістю пристроїв. Під'єднуйте пристрої безпосередньо до монітора, що забезпечує комфорт використання й робить вашу робочу зону зручнішою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 4 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 617.8х468.7х250.7 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 35 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 447 ₴







