
Монітор Samsung 27" Odyssey G4 S27BG400EI (LS27BG400EIXUA) IPS Black 240Hz ( 11146 ) ( 19596 )
11 159 ₴
- Готово к отправке
- Код: LS27BG400EIXUA
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Грайте з максимальною реалістичністю
Киньте виклик реальності. Грайте, як ніколи раніше. Панель IPS забезпечує яскраві кольори, широкий кут огляду 178? і чіткість будь-якої точки перегляду. Завдяки більшій кількості пікселів і неймовірній глибині гри стали ще близькішими до реальності.
Реагуйте в режимі реального часу
Грайте зі блискавичною швидкістю. Частота оновлення 240 Гц унеможливлює затримку, забезпечуючи дивовижний ігровий сеанс із неймовірною плавністю дій. Миттєво атакуйте ворогів завдяки часу відгуку 1 мс і кадрам без розмиття.
Повністю зосередьтеся на грі
Невимушена плавність ігрового сеансу Сумісність із технологією G-Sync забезпечує синхронізацію графічного процесора та панелі, усуваючи ряби, затримку екрана та розриви зображення. Отримайте конкурентну перевагу з технологією AMD FreeSync Premium, яка забезпечує стабільність динамічних і складних сцен без утримання зображення.
Не проґавте жодної деталі гри
Налаштуйтеся на перемогу. Зі співвідношенням сторін 21:9 і функцією Ultrawide Game View від вас не вислизне жодна деталь. Охопіть поглядом усе футбольне поле до стійок воріт. Оцініть природний і повноцінний огляд дороги в перегоновій грі.
Під'єднуйтеся автоматично в одну мить
Просто увімкніть пристрій. Завдяки функції Auto Source Switch+ монітор розпізнає під'єднані пристрої та миттєво перемикається на новий сигнал джерела. Швидше переходьте до гри, не перемикаючись між кількома джерелами введення.
Ергономічна підставка
Досягайте нових висот у грі. Повертайте, нахиляйте та регулюйте монітор, щоб бачити всіх ворогів, як на долоні. Вільно переміщуйте екран для ідеального ігрового сеансу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 614.7х571.1х244.8 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | USB Type-C |
| Игровые технологии | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 41 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 11 159 ₴









