
Монітор Samsung 32" Odyssey G5 S32CG550 Black (LS32CG550EIXUA) VA Black Curved 165Hz ( 10252 ) ( 16729 )
12 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: LS32CG550EIXUA
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор Samsung Odyssey G5 — це не просто екран, це ворота у світ захопливих ігрових пригод. З цим пристроєм ваш геймплей стане незрівнянно інтенсивнішим і реалістичнішим. З високою роздільною здатністю Quad HD 2560х1440 дисплей дарує вам чіткість і деталізацію, необхідні для повного контролю над ігровим полем. Швидкість і чуйність — тут не просто слова. З частотою оновлення 165 Гц і часом відгуку 1 мс Samsung Odyssey занурює вас у безмірно плавний і реактивний геймплей.
Ключові особливості:
з технологією Refresh Rate Optimizer монітор автоматично налаштовує частоту оновлення, забезпечуючи плавний і безперебійний геймплей навіть у найдинамічніших сценах;
режим Eye Saver знижує стомлення очей, а технологія Flicker-Free запобігає мерехтінню екрана, створюючи комфорт упродовж довгих ігрових сесій;
FreeSync гарантує відсутність артефактів і розривів кадрів;
функція Off Timer Plus автоматично вимикає пристрій після заданого часу бездіяльності, заощаджуючи енергію та продовжуючи термін експлуатації пристрою;
Black Equalizer підсвічує темні ділянки екрана, роблячи їх яскравішими та забезпечує перевагу в умовах низької освітленості;
режим Low Input Lag мінімізує затримку між вашими діями та зображенням на екрані, зберігаючи миттєву реакцію в ігрових ситуаціях;
Virtual AIM Point створює віртуальні маркери, допомагаючи вам точно прицілюватися та домінувати на полі бою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 710.1x533.6x272.6 мм |
| Диагональ | 30" - 33.9" |
| Диагональ экрана | 32" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 59 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Частота обновления | 165 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 12 399 ₴





