
Монітор Samsung 34" Odyssey G5 (LC34G55TWWIXUA) VA Black Curved 165Hz ( 15361 ) ( 17538 )
17 979 ₴
- В наличии
- Код: LC34G55TWWIXUA
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Революція вигину
Перший у світі екран із кривиною на 1000R, яка відповідає контурам людського ока, для створення реальної картини.
Роздільна здатність Ultra WQHD
Витончений корпус матового чорного кольору в поєднанні з дивовижною світловою панеллю — це як монітор із майбутнього.
Частота оновлення 165 Гц
Подолайте будь-якого ворога навіть на високій швидкості. Надшвидка частота оновлення 165 Гц обробляє навіть найзахопливіші сцени та дуже швидкі зображення.
Час відгуку 1 мс
Рахуйте кожен хід із часом відгуку 1 мс. Стрибайте на ворогів, щойно їх бачите, і залишайтеся попереду з точними рухами миші. Ваша гра на екрані стрімка, як ваші власні рефлекси.
Технологія AMD FreeSync Premium
Легкий, плавний ігровий процес. AMD FreeSync Premium має адаптивну технологію синхронізації, яка зменшує розрив екрана та затримку виведення зображення. Низька компенсація частоти кадрів забезпечує безперебійне проходження кожної сцени.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 806.6х380.9х152.7 мм |
| Диагональ | 34" - 49.9" |
| Диагональ экрана | 34" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 55 Вт |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 17 979 ₴









