
Вентилятор Arctic P14 Black - 5 Pack (ACFAN00136A) ( 17346 ) ( 10302 )
1 561 ₴
- Готово к отправке
- Код: ACFAN00136A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Під час розроблення нового P14 особливий упор був зроблений на сфокусований повітряний потік і високий статичний тиск. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть у разі підвищеного опору повітря. Тому P14 особливо підходить для використання на радіаторах.
Завдяки комбінації сплаву та мастила тертя всередині підшипника зменшується й досягається велика ефективність. Унаслідок цього спостерігається менше тепловиділення, а також менший шум від підшипника, що означає триваліший термін експлуатації вашого вентилятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 72.8 CFM |
| Давление | 2.4 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 140 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 5 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 1700 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальный ток | 0.15 A |
| Подсветка | без подсветки |
| Размеры | 140 х 140 х 27 мм |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 561 ₴






