
Зарядна станція EcoFlow Delta Pro 3, 4000 W, 4096 Wh (EFDELTAPRO3-EU-CBOX)_EU ( 18877 ) ( 24607 )
180 845 ₴
- Нет в наличии
- Код: EFDELTAPRO3-EU-CBOX
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Розширювана потужність 4-8-12-12 кВт, 230 В одному блоці
Один блок містить важкі прилади, навіть 3-тонні центральні кондиціонери та водяний насос 1P, і здатний одночасно живити прилади на кухні, вітальні, спальні тощо. Просто збирайте одиниці потужністю до 12 кВт, коли вам потрібно більше енергії.
Технологія X-Boost
Завдяки запатентованій технології EcoFlow X-Boost один автономний блок може живити прилади, що вимагають понад 4000 Вт, наприклад пральну машину, сушильну машину, електричний бойлер, водонагрівач і навіть електромобіль.
EcoFlow DELTA Pro 3 також захищає ваші вразливі електронні пристрої цілу добу, від професійних NAS або 3D-принтерів і робочих станцій до CPAP або камер безпеки.
Забезпечте енергією майже всі
120 В/240 В, 4000 Вт для живлення майже всіх основних побутових пристроїв тільки одним блоком.
Тихий як шепіт X-Quiet для надтихої роботи всього за 30 дБ*
Забудьте про проблеми з паливом завдяки 7 унікальним і 18 комбінованим методам заряджання для швидкого заряджання до 7000 Вт.
Акумуляторний генератор, що забезпечує живлення майже всіх основних побутових приладів і зручно доступний для всієї родини.
Нехай ваш дім працює безперебійно
Одночасно живіть кілька високопотрібних пристроїв, наприклад, центральний кондиціонер вагою 3 тонни* або водяний насос потужністю 1 HP, за допомогою одного блока EcoFlow DELTA Pro 3 потужністю 4000 Вт (з можливістю масштабування до 12000 Вт) і різними опціями 120 В/240 В., ви можете легко під'єднати його до домашнього контуру для резервного живлення всього будинку через вхідну коробку, перемикач або EcoFlow Smart Home Panel 2.
Його можна налаштувати без зусиль, не вимагаючи встановлення й обслуговування. Беріть його в будь-який час і в будь-який час завдяки портативному дизайну. Контролюйте та контролюйте свою потужність за допомогою програми EcoFlow, навіть віддалено.
EcoFlow представляє революційну технологію X-Quiet, що містить оптимізоване зонування для компонентів із високим і низьким тепловиділенням і систему подвійних повітроводів для оптимального керування температурою. Завдяки точному моніторингу температури та розумній технології розсіювання тепла він динамічно регулює потік повітря, забезпечуючи ефективне охолодження й тихішу роботу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | - |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Нет |
| Вес | 45 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | нет данных |
| Время зарядки от солнечной панели | нет данных |
| Выход USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | нет данных |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | - |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 4000 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3500+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | нет данных |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Да |
| Максимальная входная мощность | 7000 Вт |
| Номинальная мощность | 4000 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 13 шт |
| Переменный ток | 4 х 230 В |
| Пиковая мощность | 7200 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | Нет |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 635 х 284 х 420 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | - |
| Технология зарядки | нет данных |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | темно-серый с черным |
Информация для заказа
- Цена: 180 845 ₴






