-2%

Угловая полка в ванную 86х32х23,5см,4 яруса,Белый TS
557 ₴
546 ₴
- В наличии
- Код: 234568442-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова полиця для ванної розміром 88х34х25 см з 4 ярусами в білому кольорі являє собою функціональне і стильне рішення для організації зберігання у ванній кімнаті.
Переваги:
- Оптимізація простору
- Багаторівнева організація
- Міцна конструкція
- Легке встановлення
- Стильний дизайн
- Легкість у догляді
Опис:
Ця полиця призначена для використання в кутку приміщення, що дає змогу ефективно використовувати простір і не займати зайвого місця. З її допомогою можна зручно розмістити різні предмети догляду за тілом, косметику, рушники та інше ванне приладдя, що робить їх легкодоступними й організованими.
Завдяки своїй міцній конструкції та якісним матеріалам, полиця надійно тримає вміст і легко монтується без необхідності використання інструментів. Мінімалістичний дизайн і колір кутового стелажа прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр ванної кімнати, надаючи йому затишок і функціональність.
Характеристики:
- Тип товару: кутова полиця / полиця у ванну
- Матеріал: пластик, нержавіюча сталь
- Колір: Білий, Чорний
- Розмір: 86х32х23.5см
- Тип опор: коліщатка
- Кількість ярусів (полиць): 4
- Вологостійкість: так
Комплектація:
- Кутова полиця у ванну
- Упаковка
Характеристики
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Влагоустойчивость | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Основные атрибуты | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Количество ножек | 3 шт |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Настенный крепеж | Нет |
| Основной цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип установки | Напольная |
| Форма полки | угловая |
| Цвет покрытия | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 235 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Ножки | металл |
| Полки | пластик |
Информация для заказа
- Цена: 546 ₴

