
Монітор Asus 27" ROG Strix XG279CNS (90LM0AW0-B01371) IPS Black 380Hz ( 12960 )
29 940 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM0AW0-B01371
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монитор Asus 27" ROG Strix XG279CNS HDMI, DP, USB-C, IPS, 380Hz, 0.3ms, sRGB 110%, AdaptiveSync, Pivot, HDR400
Цей монітор поєднує інноваційну Fast IPS панель і підтримку розгону до 380Hz, що забезпечує надзвичайну плавність зображення у разі відгуку 0.3 мс GTG. Завдяки технологіям AdaptiveSync (FreeSync Premium), ELMB Sync і Variable Overdrive можна отримати чітке ігрове відео без розривів кадрів і розмиття.
Колірне передавання дуже насичене: до 110% sRGB, статична контрастність 1000:1, яскравість до 400cd/м2 і сертифікація HDR400 для глибших деталей і яскравості. Монітор підтримує AI-функції: Dynamic Shadow Boost і Dynamic Crosshair допомагають у темних сценах і прицілюванні.
Окремо треба зазначити ергономічну підставку: регулювання висоти до 120 мм, нахил, поворот ±45° і Pivot ± 90° для портретного режиму. Є підтримка USB-C з DP Alt Mode та живленням (до 7.5 Вт), DisplayPort 1.4, HDMI 2.1, вбудований роз'єм для навушників і гніздо для штатива.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 380 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 614.1х218.8х510.3 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 20 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 400 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 29 940 ₴







