
Монітор MSI 27" MAG 272PF X24 IPS Black 240Hz ( 13570 )
10 462 ₴
- В наличии
- Код: MAG 272PF X24
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Занурення в гру: 24" FHD (1920x1080) дисплей, частота оновлення 240 Гц і надшвидкий відгук 0.5 мс — ідеально для FPS, RPG, перегонових і авіаційних симуляторів.
HDR Ready: Покращений контраст і деталізація — яскраві сцени з глибокими тінями для реалістичнішого зображення.
AI Crosshair: Приціл автоматично змінює колір — завжди бачимо, навіть на складному тлі.
AI Vision: Підвищення яскравості, насиченості та деталізації в темних сценах — більше видимості в грі.
Комфорт для очей: Anti-Flicker і Low Blue Light — менше мерехтіння і синього світла, більше комфорту під час тривалого використання.
Швидкість і точність: 240 Гц + 0.5 мс — миттєва реакція в динамічних жанрах: шутери, файтинги, RTS, спорт.
MSI Console Mode: HDMI CEC — керування через контролери PlayStation або Switch. Підтримка VRR — плавна графіка без розривів кадрів.
Adaptive Sync: Синхронізація з GPU — усунення розривів і підвисань, ідеальна плавність зображення.
Яскравість і кольори: HDR Ready — широка колірна гама, глибока деталізація, реалістичне зображення для ігор і мультимедіа.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.5 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 612.63x535.72x227.9 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 10 462 ₴







