
Акустична система Harman/Kardon Aura Studio 5 Black (HKAURAS5BLKEP) ( 25087 )
16 119 ₴
- В наличии
- Код: HKAURAS5BLKEP
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Harman/Kardon Aura Studio 5 гармонійно поєднує звук і світло, перетворюючи вашу музику на досвід, який можна почути, побачити та відчути.
Під час відтворення улюблених треків через Bluetooth з культового прозорого купола розливається атмосферна підсвітка, змінюючи простір навколо так, як ви хочете. Завдяки різноманітним світловим режимам ви можете зануритися в заспокійливу атмосферу м'якого аквамаринового світла, що ніжно переливається, як вода. Або ж створити настрій теплим мерехтливим сяйвом вогню для затишних вечорів із друзями, повними сміху. Водночас технологія Constant Sound Field наповнює кожен куточок кімнати насиченим об'ємним звучанням із кришталево чистими та яскравими деталями. Хай який настрій ви оберете, Aura Studio 5 робить кожну мить незабутнім.
Aura Studio 5 привертає увагу ще до того, як ви його увімкнете. Дизайн вирізняється витонченим прозорим куполом із підрізаним краєм, що відкриває захопливий багатошаровий внутрішній простір і привертає погляд глибиною й елегантністю. У поєднанні з новою м'якою піднятим акустичною текстильною основою культова форма отримала оновлений, вишуканіший профіль. Світло ковзає створюючи атмосферу невимушеної розкоші.
Акустична система забезпечує насичене, природне звучання, яке миттєво захоплює. Потужний сабвуфер надає відчутну глибину, тоді як окремий твіттер і шість широкосмугових динаміків дають змогу кожному інструменту та голосу розкриватися з дивовижною чіткістю. Завдяки технології Constant Sound Field, музика зберігає ідеальний баланс у будь-якій точці кімнати, формуючи ширшу звукову сцену — глибокі баси, кришталево чисті високі частоти та теплий, деталізований середній діапазон доходять до вас із абсолютною точністю. Хай де ви сидітимете, чи танцювали, Aura Studio 5 огортає вас бездоганним, захопливим звучанням.
Оточуйте себе світлом і звуком, ідеально налаштованими під ваш настрій. Фірмове 360-градусне атмосферне освітлення тепер охоплює ще більший простір завдяки новій світловій лінзі, яка проєктує динамічні візерунки над колонкою — занурюючи вас у захопливу, повністю імерсивну атмосферу. І найголовніше — ви керуєте цим досвідом. За допомогою програми Harman Kardon One ви можете настроювати кольори та світлові сценарії під свій вайб, роблячи кожну мить саме таким, як потрібно.
Aura Studio 5 приєднується одночасно до двох мобільних пристроїв через Bluetooth. Тому, коли до вас приходять друзі, вони можуть відразу ділитися своїми новими улюбленими треками прямо з телефонів — у винятковій, високій якості звучання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Harman/Kardon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полос | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 160 Вт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Да |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Да |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Да |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | AUX IN |
| Вес общий | 4.2 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | 306 х 234 х 234 мм |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | - |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 1 шт |
| Комплект поставки | акустическая система, кабель питания, краткое руководство, гарантийный талон |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | 100 Вт |
| Мощность сателлитов | - |
| Питание | от сети |
| Подсветка | Да |
| Сабвуфер | Да |
| Соотношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 45 - 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 16 119 ₴









