
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red 5400 rpm 256MB (WD40EFAX) ( 25724 )
11 148 ₴
- В наличии
- Код: WD40EFAX
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для кожної сумісної системи NAS знайдеться накопичувач WD Red, який дасть змогу виконати всі ваші завдання з зберігання даних. Завдяки місткості дисків до 10 ТБ лінійка WD Red дає змогу клієнтам, які прагнуть побудувати високопродуктивний мережевий пристрій зберігання, використовувати найширший набір можливих рішень. Диски WD Red, створені для мережевих пристроїв зберігання з 1-8 відсіками, дають можливість зберігати всі ваші важливі дані в одному високопродуктивному пристрої. З WD Red ви вже готові до майбутнього.
WD Red для дому
Транслюйте цифрові матеріали, виконуйте їхнє резервне копіювання, систематизуйте їх і відправляйте на телевізор, ПК та інші пристрої. Технологія NASware підвищує сумісність ваших накопичувачів із системами NAS, забезпечуючи поготів вищу якість відтворення цифрових матеріалів на пристроях.
WD Red для малого бізнесу
В основі процвітання будь-якого бізнесу лежать продуктивність і ефективність. І саме цими двома принципами ми керувалися, розробляючи накопичувачі WD Red. Завдяки накопичувачу WD Red у системах NAS ви зможете надавати загальний доступ до файлів і виконувати їхнє резервне копіювання з тією самою швидкістю, з якою працює ваша компанія.
WD Red для великого бізнесу
Потрібна максимальна ефективність систем NAS, що працюють в умовах високого навантаження? Жорсткі диски WD Red Pro спеціально розроблені для роботи в системах із високими вимогами та підвищеним робочим навантаженням, а їх надійність підтверджується п'ятирічною обмеженою гарантією.
Спеціально для NAS
Жорсткі диски, призначені для настільних комп'ютерів, виробляються без урахування потреб мережевих пристроїв зберігання. А ось диски WD Red з технологією NASware 3.0 розроблені саме для цього. Наша унікальна технологія дає змогу більше не блукати в потемках, вибираючи жорсткий диск. Ми допоможемо вам підібрати ідеальний накопичувач для вашої системи NAS.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для сетевых хранилищ |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 570 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Габариты | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 27 дБ |
| Объем накопителя | 4 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | 0.4 Вт |
| Потербление мощности в режиме простоя | 3.1 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | до 4.8 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 60°C |
| Серия | WD Red |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | нет данных |
| Среднее время поиска | 8,9 мс |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 65 Gs / при хранении: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 11 148 ₴



