Представлена модель гелевого акумулятора LPM-GL 12 V — 55 Ah є надійним у використанні пристроєм, це досягається завдяки використанню інноваційного рішення — технології GEL, завдяки якій технічні характеристики пристрою неабияк підвищуються, роблячи цей виріб універсальним.
Основні характеристики гелевого АКБ LPM-GL 12V — 55 Ah:
? Тип акумулятора: гелевий
? Номінальна напруга: 12V
? Ємність АКБ: 55 Ah
? Температура зберігання: -20°С - +50°С
? Робоча температура: +25°С +/-5°С
? Ресурс (циклів): 1200
Однією з головних переваг представленої моделі гелевого акумулятора LPM-GL 12 V — 55 Ah є те, що він має досить великий ресурс циклів, завдяки цьому ця продукція на сьогодні є популярною та популярною на вітчизняному ринку.
Крім цього, виробник обладнав АКБ герметичним корпусом, що говорить про високу безпеку виробу та можливості його експлуатації навіть у житлових приміщеннях.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.8 кг |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон ёмкости | 45 - 80 А·ч |
| Емкость батареи | 55 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 11 А |
| Максимальный ток разряда | нет данных |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -20°C до +50°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | 36 % |
| Тип АКБ | GEL |
| Тип клемм | T6 |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 6 356 ₴





