
Зарядна станція Oukitel P2001E Plus_OEM ( 24914 )
75 944 ₴
- Готово к отправке
- Код: P2001E PLUS_OEM
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядна станція з чистою синусоїдою Oukitel P2001E plus — це надійне резервне джерело енергії, яким ви можете користуватися як удома, так і в тривалій подорожі або в кемпінгу. Ємності 2048 Вт-год вистачає для живлення більшості побутового електрообладнання.
Під'єднуйте зарядну станцію? до автоматичного перемикача резервного живлення й забезпечуйте стабільну роботу освітлення й іншого електрообладнання під час перебоїв з електропостачанням.
Станція обладнана:
- чотирма розетками змінного струму сумарною потужністю 2400 Вт;
- двома портами DC5521;
- автомобільною розеткою 24 В/10 А;
- одним портом USB Type-C PD 100W, що забезпечує блискавичну швидкість заряджання девайсів;
- двома портами USB Type-C з PD 20W;
- одним портом USB Type-C с PD 45W;
— двома портами USB-A з максимальною потужністю заряджання 18 Вт.
Поповнити заряд Oukitel P2001E plus можна:
- за допомогою сонячних панелей; станція підтримує максимальну вхідну потужність 1000 Вт через сонячне заряджання та заповнює заряд батареї до 100% за 5 годин;
- від електромережі всього за 1,9 години до 100%; зарядна станція підтримує швидке заряджання потужністю до 1800 Вт;
— через автомобільну розетку постійного струму.
Налаштуйте швидкість заряджання станції за допомогою спеціальної ручки.
Надійні LiFePO4 акумулятори стійкі до високих температур, вони витримують понад 3500 робочих циклів. Система захисту акумулятора BMS забезпечує його чудову продуктивність і довговічність.
LCD дисплей із зрозумілою індикацією сповіщатиме вас про поточний стан роботи, а кнопки керування живленням кожного типу роз'ємів дадуть змогу легко активувати необхідні роз'єми. Встановлюйте дистанційне керування зарядною станцією, незалежно від того, де ви перебуваєте.
Зарядна станція Oukitel P2001E plus також може слугувати джерелом безперебійного живлення, що допоможе вберегти ваше домашнє електрообладнання від стрибків напруги під час раптового вимкнення електроенергії. Вона автоматично перемикається на живлення від батареї впродовж 10 мс після вимкнення електроенергії.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Вес | 22 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 4 |
| Адаптер переменного тока | 1800 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | 1.8 - 2.3 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 5 ч (1000 Вт) |
| Выход USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 x 45 Вт, 2 х 20 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 2 х 12В/3А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 2048 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3500+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 1800 Вт |
| Номинальная мощность | 2400 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 13 шт |
| Переменный ток | 4 х 220 В |
| Пиковая мощность | 4800 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | Oukitel |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 399 х 286 х 320 мм |
| Разъем прикуривателя | 120 Вт |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 1000 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, QC |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | черный с серым |
Информация для заказа
- Цена: 75 944 ₴





